FoodMedLaw

FoodMedLaw to specjaliści oferujący prawne wsparcie właścicielom i pracownikom firm z branży farmaceutycznej, kosmetycznej i spożywczej. Zapewniamy opiekę prawno-biznesową podczas wprowadzania produktu na rynek, weryfikując przy tym skład towaru, jego etykietę oraz sposób promocji. Wysoce specjalizujemy się w zakresie niedawno powstałej na polskim rynku branży CBD, a także na bieżąco obserwujemy zmiany prawne w kontekście wyrobów medycznych.

W określonych przypadkach dbamy również o treści, które Klienci publikują na swoich stronach internetowych bądź mediach społecznościowych, a także prowadzimy szkolenia mogące pomóc osobom korzystającym z naszych usług w stopniowym budowaniu swojego biznesu.

Często zdarza się, że nasz zespół reprezentuje Klienta w przypadkach kontroli sanitarnej oraz pomaga w tworzeniu i doprecyzowaniu umów, odwołań czy zażaleń. Działamy również w języku angielskim, co znaczy, że jesteśmy w stanie bezproblemowo wprowadzić produkt nie tylko na rynek polski, lecz także całej Unii Europejskiej.

Marta Łanoch FoodMedLaw
Telefon: +48 602 416 066
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drukuj