48 Media

48media logoFirma pozycjonerska 48Media w branży marketingu internetowego działa od wielu lat. Mamy szerokie spektrum działania w dynamicznie zmieniającej się branży pozycjonowania, SEO i tworzenia stron www.

W swoim portfolio mamy projekty, które zgodnie z oczekiwaniem klienta tworzymy w sposób prosty i bez zaawansowanych technologii lub na potrzeby zlecającego, budujemy zaawansowane strony internetowe wraz z możliwością stworzenia sklepów internetowych, zaawansowanych formularzy i systemów płatności.

Dla naszego zleceniodawcy uzyskujemy najbardziej efektywne wyniki z reklamy w Internecie. Dostarczamy najskuteczniejsze i najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu reklam w wyszukiwarkach, czyli: pozycjonowanie stron www i kampanie reklamowe Adwords. Chcąc dostarczać klientowi w pełni kompletne usługi, oferujemy też hosting oraz aktualizację i monitoring wykonanych stron www , dzięki czemu dostarczamy kompleksową opiekę doświadczonych specjalistów oraz profesjonalną współpracę w czasie obowiązywania umowy. Dzięki temu nasz klient może skupić się na rozwijaniu biznesu, a nie na analizowaniu tematów nie związanych z jego branżą.

Nasza praca jest oparta również na umiejętnościach SEO, czyli optymalizacji stron internetowych i serwisów pod kątem wyszukiwarek. Staramy się aby każdy projekt był tak przygotowany, aby osiągnął jak najwyższą pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że tylko dobrze przygotowany plan reklamowy oraz mocne zaplecze internetowe pozwoli na odpowiednie rozreklamowanie firmy w sieci. Z naszych usług mogą skorzystać również firmy posiadające już stronę www, którzy mają pewne wątpliwości co do jej skuteczności i poprawności budowy. Audyty mają za zadanie wskazanie miejsc do poprawy. Niestety, ale jako klienci zazwyczaj zwracamy uwagę na względy estetyczne, gdyż o nich zazwyczaj możemy decydować, natomiast to nie estetyka ma kluczowe znaczenie w Dubowie strony internetowej, ale jej parametry techniczne oraz odpowiedni contetn, który jest kluczowy dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Naszym kluczowym zadaniem jest uzyskać dla klienta przewagę nad ciągle rosnącą w siłę konkurencją, przygotowując skuteczną i użyteczną stronę internetową, odpowiednie zaplecze pozycjonerskie oraz treść.

48 Media sp. z o.o.
www.48media.pl
Vetulaniego 1A/301, 31-227 Kraków
NIP: 9452234706, KRS: 833481, REGON: 385767602

adres korespondencyjny:
ul. Głowackiego 22
32-500 Chrzanów


Drukuj