RS Rent

Firma RS Rent to wypożyczalnia samochodów obejmująca swym zasięgiem stolicę Polski i jej okolice. W ofercie swej posiada zarówno samochody osobowe, dostawcze jak i pojazdy typu van. Dostarcza je pod wskazany przez Klienta adres, a ich odbiór odbywa się na tej samej zasadzie. Wyróżniają ich konkurencyjne stawki wynajmu wraz pełną obsługą techniczną. Wszystkie koszty związane z użytkowaniem pojazdu są wliczone w cenę najmu. Wyjątek stanowi paliwo. Każdy wypożyczony samochód posiada pełny pakiet ubezpieczeń. W przypadku awarii wypożyczalnia zapewnia samochód zastępczy.

Dodatkowo w ofercie posiada możliwość skorzystania z wyposażenia dodatkowego takiego jak foteliki samochodowe, nawigacje GPS, bagażniki rowerowe czy boxy dachowe w korzystnej cenie. Firma zapewnia wynajem krótkoterminowy, gdzie samochód jest wynajmowany od 1 do 30 dni. Gdy wynajem trwa nieco dłużej, od 1 do 12 miesięcy wówczas ma się do czynienia z wynajmem średnioterminowym. Wynajem długoterminowy jest wówczas, gdy usługa najmu samochodu trwa powyżej 12 miesięcy.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa – Rsrent.pl

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

TEL.: 734-666-987 lub TEL.: 513-166-370

https://rsrent.pl/


Drukuj