Szpital Dworska Kraków

logoJesteśmy prywatnym szpitalem medycznym, znajdującym się w samym sercu Krakowa, który świadczy specjalistyczne usługi medyczne z praktycznie każdej dziedziny medycyny. Główną ideą powstania szpitala było stworzenie na mapie Krakowa unikatowego miejsca, gdzie dla dobra i wygody pacjenta połączymy konsultacje lekarskie z diagnostyką obrazową, laboratoryjną, rehabilitacją i leczeniem operacyjnym w jednym miejscu. Naszą wielką zaletą jest fakt, że współpracują z nami specjaliści z całego regionu, którzy świadczą swoje usługi w nowoczesnym miejscu, mając do dyspozycji najnowszej klasy sprzęt medyczny oraz wsparcie cłego zespołu specjalistów pomocniczych.

 

W naszym szpitalu dysponujemy blokiem operacyjnym, gdzie przeprowadzamy zabiegi ortopedyczne oraz zabiegi chirurgii ogólnej, takich jak laparoskopowe usunięcia pęcherzyka żółciowego, laparoskopowe zabiegi przepuklin, operacje żylaków. Do częstych zabiegów należą również operacje urologiczne, chirurgiczne, ginekologiczne, zabiegi wazektomii oraz cieszące się dużym zainteresowaniem zabiegi chirurgii plastycznej, w tym plastyki narządów płciowych. Wielkim sukcesem jest fakt, że miesięcznie przeprowadzamy około 600 konsultacji dotyczących chorób kręgosłupa, gdzie mniej więcej 30 pacjentów poddawanych jest zabiegowi chirurgicznemu oraz w późniejszym czasie procesowi rehabilitacji i monitoringu postępów w przywracaniu pełnej sprawności. Do dyspozycji pacjentów po zabiegu chirurgicznym pozostawiamy klimatyzowane sale pooperacyjne z dostępem do Netflix, elastycznego cateringu oraz pomocy doskonałej kadry medycznej. Doskonałe warunki rekonwalescencji zaakceptuje nawet najbardziej wymagający pacjent.

Staramy się, aby udzielane przez nas usługi były na najwyższym poziomie, dlatego zadbaliśmy o wygodę naszych pacjentów przygotowując pełen kompleksowy wachlarz usług. Konsultacji udziela ponad 30 lekarzy specjalistów przyjmujących zarówno dorosłych, jak i dzieci. Dla najmłodszych pacjentów dostępni są lekarze pediatrzy, chirurdzy dziecięcy, urolodzy i neurolodzy oraz usługi diagnostyki i rehabilitacji, co jest cenione przez zatroskanych rodziców, którzy nie muszą przeprowadzać badań w róznych cześciach miasta i poza nim.

dworska

Główna specjalizacja firmy: USG, chirurgia ogólna, konsultacje specjalistyczne

Adres
Ulica: Dworska 1B/1LU
Kod Pocztowy: 30-314
Miasto: Kraków
Telefony: 12 202 45 63
Godziny otwarcia:

poniedziałek 7:30-20:30
wtorek 7:30-20:30
środa 7:30-20:30
czwartek 7:30-20:30
piątek 7:30-20:30
sobota 7:30-14:00
niedziela nieczynne

Strona internetowa: https://dworska.pl

Dane rejestrowe:
Rok założenia: 2015-01-15
NIP: 9452182323
REGON: 360548070
KRS: 0000538865

Słowa kluczowe:
szpital Kraków, ortopeda, fizjoterapeuta, usg, chirurgia, urologia, medycyna estetyczna


Drukuj