Nowe kolekcje!

Ten miesiąc zaczynamy od wspaniałych wiadomości o nowych kolekcjach w ofercie JVD.

Już można zamawiać katalogi dla kolekcji:

- Arkiv – najnowsza kolekcja w stylu skandynawskim od ECO. ECO zamieniło się z początkiem tego roku w Engblad&Co. Jest to powrót do oryginalnej nazwy firmy sprzed kilkudziesięciu lat. Kolekcja Arkiv skupia się na historycznych wzorach z archiwów firmy Engblad&Co, które zostały przekolorowane do aktualnych trendów kolorystycznych.

- #FAB – najnowsza kolekcja od Esta Home. Kolekcja skierowana jest przede wszystkim dla nastolatek oraz kobiet młodych duchem ale także hipsterów, którzy uwielbiają wzory w stylu vintage.

- J&V 151 Shibori – po zeszłorocznym sukcesie kolekcji 141 Atelier, Jannelli&Volpi powraca z kolekcją w której oprócz ciekawych tekstur do złudzenia przypominających tekstylia znajdziemy wzory geometryczne, florystyczne, „akwarele”  a także florystyczne z nutką orientu.

- J&V 502 Interior – Jannelli&Volpi uważana jest za jedną z najbardziej innowacyjnych marek w świecie tapet. Kolekcja 502 Interior została przygotowana przy użyciu parku maszynowego najnowszej generacji , dzięki czemu tapety uzyskały niesamowite efekty specjalne. Jednak aby w 100% docenić tę kolekcję należy obejrzeć ją na żywo ponieważ zdjęcia nie oddają detali i kunsztu wykonania tapet.

Już dzisiaj zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach Interior Design Forum, które odbędą się 1 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie, na których zaprezentowane zostaną te oraz inne kolekcje tapet i tkanin z oferty JVD!

Napisano w Co nowego w JVD